Senioralia w Rudzie Śląskiej

Plik Plik

Promowanie koperty życia i paszportu dla seniora, pokazy ratownictwa medycznego oraz występ Zespołu „Śląsk” to główne akcenty kolejnych Senioraliów

W Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej przygotowano wykłady edukacyjne dotyczące osteoporozy, zademonstrowano sposoby udzielania pierwszej pomocy oraz zachęcano seniorów do większej aktywności. Z uczestnikami wydarzenia spotkał się marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa. Dodatkową atrakcją był koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Senioralia organizowane przez Urząd Marszałkowski to cykl wydarzeń mających na celu promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród seniorów. Program wydarzeń obejmuje m.in. zajęcia rekreacyjne i sportowe, porady lekarzy, warsztaty mające doskonalić umiejętności artystyczne. Senioralia to także okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy swoim przykładem zachęcają do aktywności życiowej.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
Plik Zdjęcie Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik Plik