II Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Senioralne Silver Silesia 2022

 graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora
Wydarzenie organizowane jest przez Województwo Śląskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Miasto Bielsko-Biała

W dniach od 13-15 czerwca 2022 roku, w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbędzie się konferencja oraz targi senioralne. W tym roku wydarzenie organizowane jest przez Województwo Śląskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej oraz Miasto Bielsko-Biała.

W ramach trzech dni imprezy planowane są:

  • Targi Senioralne - ok. 100 stanowisk wystawienniczych.
  • Konferencja z udziałem przedstawicieli środowisk senioralnych, instytucji polityki społecznej, a także świata biznesu i polityki.
  • Miasteczko zdrowia - możliwość skorzystania z oferty bezpłatnych badań lekarskich i laboratoryjnych.

Równolegle do Targów odbywać się będzie Przegląd Twórczości Senioralnej: Silver ScenA. Tych z Państwa, którzy kochają scenę, chcieliby zaprezentować swoje talenty zapraszamy do rejestracji przez formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia https://silver-silesia.pl/.

Do udziału zaproszeni są seniorzy, przedsiębiorcy, którzy kierują się zasadami etyki i uczciwości wobec ludzi starszych oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką. Dla seniorów, którzy będą chcieli wziąć udział w targach, Miasto Bielsko-Biała zapewni bezpłatne autobusy z dworca PKP w Bielsku-Białej pod Halę pod Dębowcem.

Załączniki
Materiały dla wystawców [ZIP 3,1MB]

Linki do stron zewnętrznych
Targi Silver Silesia