Zaszachuj mistrzynię!

 Plik Plik

3 kwietnia odbędzie się I Turniej Szachowy o Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego. Zapraszamy do udziału!

Interesujesz się szachowym Pucharem Świata? Sam grasz w szachy i chcesz poczuć turniejową atmosferę? Koniecznie weź udział w I Turnieju Szachowym o Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego.

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy zapiszą się przez internet lub osobiście w dniu rozgrywek. Nagrody zostaną przyznane w klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych – juniorów (do lat 10, 14 i 18), młodzieżowców (do lat 24) i seniorów (powyżej 60 i 70 lat). Łącznie w zawodach może wziąć udział 150 uczestników. Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie VII rund w tempie P-7’+5” (7 minut na partię oraz dodatkowo po 5 sekund na każde posunięcie od początku partii dla zawodnika).

Imprezą towarzyszącą będzie symultana szachowa z wicemistrzynią olimpijską – arcymistrzynią Kariną Szczepkowską. Rozpoczęcie symultany o godz. 10.15.

Szczegółowe informacje na temat zapisów, warunków udziału – w regulaminie Turnieju.

Organizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Fundacja Mistrzostwa Szachowego

Współorganizator: UKS „21 Podlesie”

Termin i miejsce:
3 kwietnia 2018 r. (wtorek), godziny: 10.00 – 15.00
Westybul Gmachu Sejmu Śląskiego – wejście od strony Placu Sejmu Śląskiego Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, ul. Ligonia 46, Katowice

Załączniki
Regulamin Turnieju Szachowego [PDF 341,4kB]
Plakat [PDF 13,0MB]